#Wakacje z biblioteką: W czwartek poznamy Tajemnicze Domostwo

  • 16.07.2021, 11:53
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Biblioteka Miejska w Ostrowcu Świętokrzyskim już od dwóch tygodni organizuje wakacyjny czas czytelnikom, zarówno tym młodszym, jak i starszym. Nie inaczej będzie w przyszłym tygodniu, który rozpocznie się od mocnego akcentu. W poniedziałek dzieci będą mogły obejrzeć występ teatralny, a w czwartek miłośnicy gier planszowych rozwiązać kryminalną zagadkę w "Tajemniczym Domostwie".

W poniedziałkowy poranek (godz. 9:30) na najmłodszych czeka spotkanie z teatrzykiem, które odbędzie się na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury, a jeśli pogoda nie dopisze, w jego wnętrzu. Nowością będzie jednak czwartkowy "Dzień z grą planszową", na który biblioteka zaprasza osoby od dwunastego roku życia. Uczestnicy zabawy spróbują dowieźć, co wydarzyło się w "Tajemniczym Domostwie". 

Przed laty w "Tajemniczym Domostwie" zostaje popełnione morderstwo, o które niesłusznie oskarżony zostaje właściciel domu. Krąży on jako duch próbując odnaleźć prawdziwego mordercę. W tym celu pomaga mu grupa wyborowych śledczych, którzy przypadkowo znajdują się w tym domostwie. Gra polega na wytypowaniu, odnalezieniu przestępcy, aby duch mógł wrócić w spokoju w zaświaty

- mówi Sylwia Pękala z Miejskiej  Biblioteki Publicznej.

Do zabawy przyłączyć może się każdy, oczywiście, należy pamiętać o obowiązujących zasadach sanitarnych.   

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe