GVM Carint realizuje program „Profilaktyka 40+”

  • 19.07.2021, 20:36
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Centrum Medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie” w Ostrowcu Świętokrzyskim realizuje Program PROFILAKTYKA 40 PLUS skierowany do osób w wieku 40 lat i więcej. Każdy Pacjent, który uzyska e-skierowanie na badania profilaktyczne będzie mógł je zrealizować w ostrowieckim Centrum Medycznym Carint umawiając się na wizytę poprzez Rejestrację: tel. 662 002 091.

 

Aby wziąć udział w Programie należy wypełnić ankietę i uzyskać e-skierowanie na odpowiednie dla siebie badania. E-skierowanie na badania jest generowane w ciągu 2 dni roboczych od wypełnienia ankiety. Po jego otrzymaniu zapraszamy do kontaktu z Rejestracją Centrum Medycznego GVM Carint w Ostrowcu (tel: 662 002 091).

Świadczenia opieki zdrowotnej będą udzielane na podstawie e-skierowania wystawionego przez system.

Ankieta znajduje się w Internetowym Koncie Pacjenta, ale można ją także wypełnić poprzez kontakt z infolinią: tel. (22) 735 39 53.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące uzyskania e-skierowania znajdują się na stronie internetowej www.pacjent.gov.pl.

 

Ścieżka realizacji E-SKIEROWANIA i Programu PROFILAKTYKA 40 PLUS

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „GVM CARINT CENTRUM MEDYCZNE serce zdr wie PROGRAM PROFILAKTYKA 40 PLUS Profilaktyka 40 PLUS, to program badań profilaktycznych dla Polaków od 40. roku życia. NEZ Internetowe Konto Pacjenta (IKP) BADANIA DIAGNOSTYCZNE Centrum Medycznym GVM Carint Serce Zdrowie

Ankieta PROFILAKTYKI 40 PLUS dla osób w wieku 40-64 lat zawiera pytania dotyczące:

  • masy ciała, wzrostu, obwodu w pasie
  • ryzyka chorób układu krwionośnego
  • aktywności fizycznej
  • sposobu odżywania się
  • picia alkoholu
  • palenia lub innych form używania tytoniu i nikotyny
  • ryzyka chorób onkologicznych

 

Ankieta pozwala zebrać informacje dotyczące stanu zdrowia Pacjenta,  na podstawie których dobrany zostaje dla Pacjenta indywidualny, optymalny koszyk badań laboratoryjnych.

Pełen zakres badań prezentujemy poniżej.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst

 

Ankieta ma kilka wariantów udzielania informacji o stanie zdrowia –  wybór z listy jednej odpowiedzi lub zaznaczenie wielu odpowiedzi np. należy wymienić przebyte choroby. Warto mieć pod ręką ostatnie wyniki badań. Niektóre odpowiedzi prowadzą do dodatkowych, doprecyzowujących, pytań. Jeżeli nie zna się odpowiedzi na jakieś pytanie, można je pominąć. Jednak udzielenie jak najpełniejszych odpowiedzi pozwoli na dokładniejszą ocenę czynników ryzyka i dopasowanie badań laboratoryjnych.

Po udzieleniu odpowiedzi na pytania z tematycznej grupy Pacjent otrzymuje krótkie podsumowanie. Ankieta dla osób powyżej 65 roku życia  jest krótsza, a Pacjent wybiera między odpowiedziami „tak” lub nie”.

 

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pacjentka
pacjentka 19.07.2021, 19:32
Godzinę próbowałam się dodzwonić ale udało się, tylko chyba za 5 razem
-
- 15.07.2021, 20:53
dlaczego w jednym budynku (prawie) są takie różnice w obsłudze pacjenta. Mam na myśli ten karint i nsz ostrowiecki szpital. Przecież i tu i tu pracują ludzie. Nawet zapach jest inny.
pacjent
pacjent 14.07.2021, 22:01
e-zwolnienie, e-skierowanie, e.... e.... e... a do lekarza za e-130 dni
Jan
Jan 14.07.2021, 21:47
Ciekawe ile się czeka na wizytę?
Ela
Ela 15.07.2021, 09:17
szybko idzie... telefon we wtorek - badanie w piątek ;)
WiKi
WiKi 15.07.2021, 09:33
dzisiaj zadzwonię ja i dam znać kiedy ja będę miała termin. Mam inne doświadczenia
WiKI
WiKI 15.07.2021, 20:55
Zadzwonione - przyszły tydzień czwartek

Pozostałe