Rozpoczęły się zapisy do 3. rundy IX MosirGutwinRun

  • 28.06.2021, 13:45
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 28 czerwca do 2 lipca, do godziny 8 trwają zapisy do 3. rundy cyklu „XI MosirGutwinRun 2021 – Maraton i Półmaraton na raty”. Zapisać można się na bieg na dystansie 5 lub 10 km oraz na 5 km marszu nordic walking. Wymóg potwierdzenia udziału obowiązuje nie tylko nowych uczestników tegorocznej imprezy, ale również osoby, które wzięły udział w poprzednich rundach cyklu.


Osoby, które po raz pierwszy chcą się zapisać do tegorocznego cyklu, wypełniają tradycyjny, pełny formularz na stronie organizatora.
Osoby, które brały udział w poprzednich 2 rundach, muszą potwierdzić swój udział, wypełniając skrócony formularz na stronie internetowej ostrowiecbiega.pl, w którym potwierdzą wybraną trasę.
3. runda XI MOSIR GUTWIN RUN 2021 odbędzie się 4 lipca, jak zwykle na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin. O godzinie 10:00 zawodnicy wystartują w biegu na 10 km. Start biegu i marszu na 5 km odbędzie się o godzinie 12:00. O 13:00 rozpoczną się biegi dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia do biegów dzieci dokonują osobiście opiekunowie prawni w biurze zawodów, w dniu imprezy. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie ostrowiecbiega.pl.
 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe