Najważniejsza uroczystość w powiecie. Kto otrzymał stypendium?

  • 22.06.2021, 14:23
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

22 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim młodzież, która w trudnym roku szkolnym 2020/2021 osiągnęła dobre wyniki w nauce i wywalczyła sportowe sukcesy, z rąk Starosty Ostrowieckiego - Marzeny Dębniak odebrała stypendia. [ZOBACZ WIDEO]

Lista stypendystów

Kategoria Dydaktyczna:

1.

Szymon Życiński

Liceum Ogólnokształcące
Nr II J. Chreptowicza

  • Laureat 70. Olimpiady Fizycznej

  • Laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie
    KANGUR MATEMATYCZNY

2.

Piotr Kurosad

Liceum Ogólnokształcące
Nr II J. Chreptowicza

  • Laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

  • Finalista Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie
    KANGUR MATEMATYCZNY

3.

Piotr Gawroński

 

Liceum Ogólnokształcące
Nr III Wł. Broniewskiego

  • Laureat I miejsca w Polsce Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości- blok A, kategoria Pomysł Ekologiczny

  • Uczestnik konkursów ogólnopolskich: chemicznego „Alchemik” i matematycznego „Kangur”

4.

Paweł Kępiński

Liceum Ogólnokształcące
Nr III Wł. Broniewskiego

  • Laureat I miejsca w Polsce Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości- blok A, kategoria Pomysł Ekologiczny

5.

Tomasz Batóg

Liceum Ogólnokształcące
Nr III Wł. Broniewskiego

 

  • Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości-blok A, kategoria Pomoc Dydaktyczna

  • Zdobywca I miejsca w Ju-Jitsu Polski Open w kategorii NoGi men i kategorii U21 men

6.

Dawid Wójtowicz

Zespół Szkół Nr 3

  • Laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

  • Finalista Konkursu Logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Gdyni.

 

Kategoria Sportowa:

1. 

Kacper Nadbrzuchowski

Liceum Ogólnokształcące Nr I St. Staszica

  • Aktywny reprezentant Kadry Narodowej Polski Juniorów U-19 w piłce wodnej, wraz z drużyną dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski i dwukrotnie Wicemistrza Polski

  • Od 9 lat jest zawodnikiem Klubu KSZO w sekcji piłki wodnej, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce

2.

Bartosz Michta

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

 

  • Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 – lat, Łódź (POL) – grudzień 2020 r. (brązowy medal na dystansie 1000 m stylem motylkowym, brązowy medal na dystansie 200 m stylem motylkowym)

  • Wielokrotny medalista Zimowych i Letnich Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego
    w pływaniu

  • Wielokrotny medalista Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej

  • Rekordzista Okręgu Świętokrzyskiego na 50 m, 100 m, 200 m stylem motylkowym

3.

Wiktor Staniszewski

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

 

  • Kapitan Reprezentacji Polski U-15 w piłce wodnej, która wywalczyła awans do finałów Mistrzostw Europy

  • Srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski w piłce wodnej w kategorii juniorów
    U-15 i U-19

  • Zawodnik zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w kategorii seniorów i juniorów

  • Reprezentant Polski w kategorii U-15 i u-17 w piłce wodnej


Kategoria Artystyczna:

1. 

Inez Czajkowska

Liceum Ogólnokształcące Nr III Wł. Broniewskiego

  • Zdobywczyni Grand Prix w III Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej -FIRALEJA GWIAZD

  • Laureatka I miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „World Song”, oraz III miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej 2021 Online „YOUR Song”

 

Lista uczniów wyróżnionych:

1. Faustyna Cieślik – LO Nr I im. Stanisława Staszica
2. Zuzanna Wojciechowska – LO Nr I im. Stanisława Staszica
3. Kamila Kurosad – LO Nr II im. Joachima Chreptowicza
4. Klaudia Żywot – LO Nr III im. Władysława Broniewskiego
5. Nela Wójcik – LO Mistrzostwa Sportowego
6. Ewelina Gogół – Zespól Szkół Nr III
7. Bartosz Cyprian Rup – Zespół Szkół Nr III
8. Aleksandra Kocjan – Zespół Szkól Nr III
9. Wiktoria Bochniak – Zespół Szkół Nr III
10. Marcel Piwnik – Niepubliczne LO im. Stanisława Konarskiego

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe