Ambulans fundacji Ronalda McDonalda ponownie odwiedzi Ostrowiec

  • 10.06.2021, 14:54
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do Ostrowca Świętokrzyskiego ponownie przyjedzie ambulans Fundacji Ronalda McDonalda do badań profilaktycznych. Z bezbolesnych i całkowicie bezpiecznych badań skorzystać będą mogły dzieci od 9 miesiąca życia do 6 lat. Ambulans zaparkuje na płycie rynku 17 i 18 czerwca.

Po badaniu każdy rodzic otrzyma wynik z opisem. Wczesna diagnoza nieprawidłowości pozwala na szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia. Podobnie jak w poprzednich latach z bezpłatnych badań profilaktycznych, będzie mogło skorzystać ok. 200 najmłodszych mieszkańców Ostrowca. Koszt badań wynosi ok. 13 tys. zł. i w całości pokryje go Gmina Ostrowiec. 
Dzieci na badania można zapisać w poniedziałek lub wtorek (14 i 15 czerwca) w godzinach od 15:00 do 17:00. 
Rejestracji można dokonać tylko telefonicznie dzwoniąc pod nr: 603 843 283 lub 605 064 746. Przy zapisie należy podać PESEL dziecka.


 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe