Czy muzykę można narysować? Dzień Dziecka w galerii sztuki

  • 01.06.2021, 12:15
  • #LOKALNA.TV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

"Kreatywny Dzień Dziecka" zorganizowali dla najmłodszych pracownicy ostrowieckiej galerii Biura Wystaw Artystycznych. [wideo i zdjęcia]

1 czerwca drzwi ostrowieckiej galerii Biura Wystaw Artystycznych były szeroko otwarte w oczekiwaniu na najmłodszych, którzy Dzień Dziecka chcieli spędzić kreatywnie. Na stole, na podłodze, na sztaludze gdzie kto chciał i czym kto chciał mógł wyrazić swoje artystyczne emocje.  Pracownicy galerii przygotowali m.in. warsztaty „Artysta Dyrygent”, malowanie masek (nie)karnawałowych. Efekt wieńczący okolicznościowe zajęcia można było podziwiać już po kilku minutach. 

Skoro to był kreatywny dzień dziecka to nie mogło zabraknąć kreatywnych prac i miłych upominków oraz wspólnej fotografii. 

[ZOBACZ WIDEO]

#LOKALNA.TV

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iga
Iga 01.06.2021, 18:11
za mało jest takich zajęć w szkołach, a widać,ze dzieci tego potrzebują mam nadzieję,że znów ruszą warsztaty sobotnie

Pozostałe