"Konarski" zaprasza do siebie

  • 14.05.2021, 12:18
  • #CodziennieWieszWięcej
"Konarski" zaprasza do siebie

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczyna się okres rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Ciekawą ofertę przygotowało Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Założenie liceum ogólnokształcącego im Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim było czwartym i zarazem ostatnim etapem na ścieżce edukacyjnej od przedszkola do liceum, której idea powstała w 2003 roku. Wówczas powstało pierwsze w naszym mieście i drugie w województwie Niepubliczne Przedszkole Smyk, a po kilku latach Niepubliczna Szkoła Podstawowa (2007) i Niepubliczne Gimnazjum (2013) im. Stanisława Konarskiego

 

- wspomina dr Kinga Wnuk, założycielka i dyrektor Niepublicznych Szkół im . S. Konarskiego i przedszkola SMYK.

Priorytetem dla dyrekcji i nauczycieli jest wysoki poziom nauczania, wszechstronny rozwój, dobre wychowanie oraz ciągłośći spójność edukacyjna na wszystkich poziomach kształcenia. Szkolna społeczność podejmuje wiele ciekawych inicjatyw, realizuje program edukacji dwujęzycznej, uczestniczy w międzynarodowych projektach, dba o rozwój kompetencji miękkich, które są kluczem do odniesienia sukcesu w przyszłości.

Tworzymy szkoły pozytywnych emocji i serdecznych relacji, bezpieczne, przyjazne i nowoczesne. Jesteśmy otwarci na każde działanie, które służy szkolnej społeczności, a przy tym z radością zmieniamy się i rozwijamy dla naszych uczniów - aktywnych, mądrych i otwartych na świat młodych ludzi... i co najważniejsze - nieustająco od lat...

- dodaje dr Kinga Wnuk. 

 

Informacje na temat trwającej rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 dostępne są na stronie internetowej placówki: www.edukacja.org.pl oraz w szkolnym sekretariacie.

[zobacz materiał wideo, który  przygotowali uczniowie]

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe