Czy słyszeliście już o „Warsztatowni”?

  • 07.05.2021, 10:44
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Inspirują, uwrażliwiają, wskazują dobre przykłady i przestrzegają przed błędami. Chcą pobudzać potencjał i rozwijać młodych ludzi - to drużyna „Warsztatowni”.

Projekt adresowany jest do młodych ludzi, którzy chcą kształtować otaczającą rzeczywistość i nie chcą być bierni. Dla tych, którzy chcą rozwijać się, zdobywać nowe kompetencje i tworzyć wartościowe relacje.

Sukcesu nie zawdzięczasz wyłącznie sobie. Zawsze zdumiewają mnie ludzie, którzy myślą: na pewno mi się powiodło, bo jestem bystry. Ale bystrych jest bardzo wielu. Więc to pewnie dlatego, że pracowałem ciężej niż inni. Coś wam powiem: całe mnóstwo ludzi ciężko pracuje. Odniosłeś sukces, bo ktoś ci w tym pomógł. Na jakimś etapie życia spotkałeś wspaniałego nauczyciela.

-mawiał, Barack Obama, były Prezydent USA.

Ciekawe szkolenia, spotkania, seminaria rozwojowe powracają, pierwsze takie wydarzenie odbędzie się już 22 maja w Kielcach

Problemem współczesnej Polski jest niski stopień aktywności społecznej młodych. Bazując na osobistych doświadczeniach, wiem jak ważne jest wspieranie rozwoju lokalnych liderów, którzy budują przyszłość naszych małych ojczyzn. Sam kiedyś taką pomoc uzyskałem.

- mówi, Adam Jarubas, eurodeputowany i organizator „Warsztatowni”.

5 godzinne warsztaty w Kielcach poprowadzi duet trenerów: Emilia Kijanka i Katarzyna Lipska.

Emilia Kijanka - Absolwentka Wydziału Prawa i Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, asystent na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Zainteresowania badawcze koncentrują się wokół teorii gier, logiki, analizy decyzyjnej. Autorka licznych artykułów dotyczących przedsiębiorczości, rynku pracy, wyzwań ekonomicznych. Aktywny uczestnik programu Erasmus +.

Katarzyna Lipska - Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Ekonomii. Asystent na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Autorka licznych artykułów dotyczących wyzwań i barier na współczesnym rynku pracy, zagadnień etycznych w przedsiębiorczości. Jest aktywnym uczestnikiem projektu europejskiego (program Erasmus +). Członek Centrum Edukacyjnego ProHarmonia, działającego na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży, w zakresie wzmacniania ich umiejętności miękkich i przedsiębiorczości. Miłośnik psychologii. 

Na warsztaty 22 maja w Kielcach można zarejestrować się online. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej jarubasadam.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe