Tylko do 14 maja można składać wnioski do programu „Mały Strażak”

  • 28.04.2021, 10:26
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jednostki OSP mogą wnioskować do WFOŚiGW w Kielcach o dofinansowanie kosztów zakupu sprzętu.

Do 14 maja Ochotnicze Straże Pożarne z regionu świętokrzyskiego mogą składać wnioski o wsparcie finansowe do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach programu „Mały Strażak” Finansowany może być m.in. zakup hełmów, aparatów tlenowych, radiotelefonów, pił, agregatów czy drabin. Na takie zakupy jednostki mogą uzyskać nawet 10 tysięcy złotych. 

Na przełomie czterech lat (2016-2020) możemy zaobserwować znaczny wzrost środków wydatkowanych przez WFOŚiGW w Kielcach  dla jednostek OSP.  W 2016 roku była to zaledwie kwota 300 tysięcy złotych, a w roku 2020 już ponad 10 mln 600 tysięcy złotych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w tym roku dla jednostek OSP zabezpieczył 1 milion 700 tysięcy złotych.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe