Zabójstwo przy Mostowej. Małżeństwo z zarzutami

  • 27.04.2021, 13:06
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Marta i Andrzej P. usłyszeli prokuratorskie zarzuty po znalezieniu w ich domu ciała 42-letniego mężczyzny.

Przypomnijmy do sytuacji doszło w niedzielę 25 kwietnia w dzielnicy Denków, na miejsce ujawnienia zwłok udali się policjanci i prokurator. Małżeństwo w momencie zatrzymania było nietrzeźwe mieli po 0,5 promila alkoholu we krwi.  Prokuratura nie zdradza szczegółów dotyczących motywu i okoliczności śmierci 42-latka, wiem zaś co było przyczyną zgonu mężczyzny. 

Przyczyną śmierci była rana kłuta i związane z tym obrażenia ciała, ostra niewydolność krążenia i wstrząs krwotoczny. 

mówi - Cezary Skalmierski, prokurator rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Po przesłuchaniu zatrzymanych, wykonaniu sekcji zwłok prokurator postawił Andrzejowi P. zarzut zabójstwa oraz wniósł do sądu o tymczasowe aresztowanie dla mężczyzny.  Żonie Andrzeja P. również zostały przedstawione zarzuty. 

W stosunku do pani Marty P. prokurator zastosował środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym w związku z zarzutem popełnienia przestępstwa określonego w artykule 162 § 1 Kodeksu Karnego. Najogólniej rzecz ujmując nieudzielenia pomocy Tomaszowi C. 

mówi - Cezary Skalmierski, prokurator rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

O dalszych losach małżeństwa zadecyduje sąd. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe