Nowy inwestor przy ul. Kilińskiego

  • 22.04.2021, 15:45
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze w tym roku u zbiegu ulic Furmańska i Kilińskiego w krajobraz handlowo - przemysłowy powinna się wpisać nowa inwestycja. Ponad 1,5 hektara terenu zagospodaruje nowy obiekt handlowy o powierzchni ponad 3 tys. metrów kwadratowych z kategorii dom i ogród - marka Bricomarché.

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w środę (21 kwietnia)  przedstawił nie tylko nowych inwestorów - państwa Annę i Mariusza Jurkiew ze Starachowic, ale również odniósł się do strategii miasta, które to chce stawiać przede wszystkim na produkcję, ale jak podkreślił , Jarosław Górczyński, za miejscami pracy w produkcji przychodzi i handel i usługa. 

Spółka będąca właścicielem nowego sklepu swoją siedzibę ma w Ostrowcu Świętokrzyskim i docelowo chce zatrudnić około 30 osób. Właściciele zapowiadają współpracę z samorządem i lokalnym środowiskiem.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe