Dla kogo Świętokrzyska Victoria 2021?

  • 14.04.2021, 12:21
  • Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Dla kogo Świętokrzyska Victoria 2021? Statuetka "Świętokrzyska Victoria"/fot. Urząd Marszałkowski

Podziel się:

Oceń:

30 kwietnia 2021 r. mija termin do kiedy można nadsyłać zgłoszenia do XIII edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Wyróżnienie ustanowione przez marszałka województwa trafi do zasłużonych w regionie osób, przedsiębiorców i samorządów.

Ideą nagrody Świętokrzyska Victoria, ustanowionej uchwałą Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Celem nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu. 

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” (dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.) i „Przedsiębiorczość”. W tegorocznej edycji zostały wprowadzone dodatkowe kryteria w kategoriach „Przedsiębiorczość” oraz „Samorządność” dotyczące działań prowadzonych na rzecz walki z COVID-19, np. ochrona stanowisk pracy lub inne dodatkowe rozwiązania przeciwdziałające rozwojowi pandemii, czy też niwelujące jej społeczno – gospodarcze skutki.

 

Tegoroczna edycja będzie już 13. w historii nagrody. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów nagrody. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki, zaplanowana została 25 czerwca 2021 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

 

Formularze zgłoszeniowe i regulamin można pobrać ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego www.swietokrzyskie.pro. Zgłoszenia należy przesyłać: pocztą elektroniczną na adres[email protected] lub pocztą tradycyjną na adres:

Gabinet Marszałka Województwa

Sekretariat Nagrody „Świętokrzyska Victoria”

Pokój nr 1

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3

 

 

 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe