Rząd przedłuża obostrzenia, otwiera żłobki i przedszkola

  • 14.04.2021, 10:58
  • #CodziennieWieszWięcej
Rząd przedłuża obostrzenia, otwiera żłobki i przedszkola

Podziel się:

Oceń:

Rząd przedłuża obowiązujące zasady bezpieczeństwa (z wyjątkami) do 25 kwietnia.

 

🟩 obiekty kultu religijnego: max 1os./20m2

🟩 placówki handlowe <100m2 1 os./15m2, >100m2 1 os./20m2

🟩 zamknięte centra handlowe

🟩 zamknięte salony urody

 

Od 19 kwietnia dopuszczana jest możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (do 25 osób) i uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Działalność obiektów sportowych nadal jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności.

Zamknięte pozostają m.in. siłownie, kluby fitness, stoki narciarskie, baseny, sauny i solaria.

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Sport od 19 kwietnia współzawodnictwo sportowe dzieci młodzieży prowadzone przez odpowiedni polski związek sportowy + dopuszczalny dla wszystkich obiektach sportowych na świeżym powietrzu (max. 25 osób) współzawodnictwo, zajęcia wydarzenia ramach sportu zawodowego (tak jak dotychczas) + æ”

INFOGRAFIKA: https://www.facebook.com/kancelaria.premiera

 

Od 19 kwietnia otwarte zostaną  żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „台司 唯相 Przedszkola i żłobki otwarte od 19 kwietnia”

 

Hotele i obiekty noclegowe pozostają zamknięte do 3 maja włącznie  Wyjątkiem są m. in. hotele robotnicze, a także noclegi świadczone w ramach niektórych podróży służbowych.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Hotele ograniczenie działania hoteli obiektów noclegowych na zasadach jak dotychczas HOTEL przedłużone do 3 maja”

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe