Pomóżmy Roksanie - bo w bieganiu jest moc

  • 09.04.2021, 10:09
  • Redakcja Lokalna.TV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Uczestnicy cyklu biegów „IX MosirGutwinRun 2021 – Półmaraton i Maraton na raty”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, wspierają Podopiecznych Fundacji „Bo w Nas jest Moc”. Poprzez organizowaną Aukcję „Numer startowy dla Roksany” można pomóc Roksanie Niedbała, która od 4 lat toczy walkę o życie ze złośliwym nowotworem.  Roksana ma 29 lat, mieszka w Śnieżkowicach (gmina Waśniów), jest mamą 4-letniej Izy.

Gdy Roksana była w ciąży z córeczką wykryto u niej złośliwy nowotwór piersi z przerzutami do wątroby i opon mózgowych. Młoda mama po urodzeniu dziecka przeszła częściową mastektomię i chemioterapię. Po dwuletniej względnej stabilizacji, nowotwór zaatakował ze zdwojoną siłą. Rutynowe badania zrobione w marcu br. wykazały nowe guzy na wątrobie. Roksana znowu musi podjąć intensywne leczenie. Lekarze oprócz chemioterapii proponują Roksanie podjąć nową metodę leczenia guzów wątroby, jaką jest Termoablacja. Niestety, jest to leczenie nierefundowane przez NFZ.

Roksana bardzo chce żyć, Ma dla kogo!

Pomóżmy Roksanie, aby okrutna choroba jaką jest RAK nie rozdzieliła Ją z córeczką, mężem, aby mogła opiekować się swoim dzieckiem jak każda kochająca mama.

Roksanę można wesprzeć poprzez wpłatę na https://pomagam.pl/walkaroksany

 

Regulamin Aukcji „Numer startowy dla Roksany”:

1. Organizatorem Aukcji jest Fundacja Bo w Nas jest Moc, a przedmiotem Aukcji  są numery startowe od 1 do 500 przeznaczone dla uczestników cyklu biegów „IX MosirGutwinRun 2021 – Półmaraton i Maraton na raty”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim (szczegóły na stronie www.ostrowiecbiega.pl).

2. Udział w imprezie biegowej jest bezpłatny. Na rzecz organizatora, niezależnie od wylicytowanej kwoty, należy wpłacić przy odbiorze numeru startowego w biurze zawodów 5zł, co stanowi koszt wyprodukowania numeru startowego z czipem mierzącym czas.

3. Aukcja prowadzona jest wyłącznie w wydarzeniu „IX MosirGutwinRun 2021 - 1. runda" dostępnym na platformie społecznościowej Facebook, którego współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Bo w Nas jest Moc. Licytacja poszczególnych numerów (od 1 do 500) jest możliwa wyłącznie pod wskazanym postem w Wydarzeniu - do komentarza napisanego przez jednego z Organizatorów Wydarzenia odnoszącego się do danego numer. Przykładowo licytacja dla numer 1 odbywa się pod komentarzem wystawionym przez Fundację Bo w Nas jest Moc o treści „Licytacja numeru 1”.

4. Minimalna kwota jaką należy zadeklarować wynosi 5zł, a przebić można ją kwotą wyższą od aktualnie najwyżej co najmniej o kolejne 5zł (5zł, 10zł, 15zł, itd.).

5. Aukcja rozpoczyna się 9 kwietnia 2021 i kończy 30 kwietnia 2021 o godzinie 12.00 Wszystkie deklaracje złożone poza tym terminem lub poza miejscem wskazanym w pkt. 3 i warunkami zawartymi w pkt. 4, będą nieważne i będą kasowane.

6. Po zamknięciu Aukcji opublikowana zostanie lista osób, które wygrały deklarując zgodnie z niniejszym Regulaminem najwyższą kwotę. Od tego momentu Organizator Aukcji czekać będzie do dnia 5 maja do godziny 20.00 na wpłaty zadeklarowanych kwot.

7. Wpłaty można realizować wyłącznie za pośrednictwem Platformy https://pomagam.pl/walkaroksany dopisując w komentarzu do wpłaty hasło o przykładowej treści „GutwinRun 1” (w przypadku opłaty za numer startowy 1).

8. Po pozytywnej weryfikacji opłat Organizator umieści w dniu 6 maja 2021 na stronie www.ostrowiecbiega.pl listę startową zawodów z przydzielonymi numerami startowymi.

9. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w dniach od 6 maja (w godzinach 10.00-14.30) do 7 maja (w godzinach 7.30 – 14.30) oraz w dniu zawodów (zgodnie z harmonogramem pracy Biura Zawodów, dostępnym w Regulaminie imprezy).

10. Nieopłacone w terminie wskazanym w pkt. 6 numery startowe wrócą do ogólnodostępnej puli i zostaną przydzielone w sposób losowy. Nie będzie możliwości dokonania wpłaty we wskazanym terminie i poza wskazaną w pkt. 7 Platformą lub w Biurze Zawodów.

 

 

🔴 zobacz również: Parafianie z sandomierszczyzny pomogli Bartusiowi 

 

 

 

 

 

...................................................................................................................................................

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe