W Ostrowcu powstały nowe poradnie

  • 05.04.2021, 09:15
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od kwietnia 2021 roku mieszkańcy powiatu ostrowieckiego będą mogli korzystać z szerszej oferty bezpłatnej opieki medycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Centrum medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie” pomyślnie zakończyło proces kontraktowania z NFZ i we współpracy z publicznym płatnikiem uruchamia 3 poradnie: proktologiczną, chorób naczyń oraz dermatologiczną. Korzystanie z opieki medycznej w poradniach finansowanych przez NFZ wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu (POZ).

Centrum medyczne GVM Carint „Serce i Zdrowie”, to nowopowstała placówka medyczna należąca do Centrum Kardiologii GVM Carint, która jesienią 2020 roku uruchomiła odpłatne poradnie i leczenie zabiegowe w zakresie: urologii, ortopedii, a początkiem 2021 roku także w zakresie m.in. reumatologii  i leczenia żylaków kończyn dolnych.

 

 

Kolejnym etapem rozwoju oferty świadczeń medycznych jest uruchomienie poradni specjalistycznych, gdzie opieka medyczna jest finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zakończone niedawno procedury związane z podjęciem współpracy z NFZ zaowocowały poszerzeniem oferty świadczeń medycznych realizowanych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego dla regionu ostrowieckiego. Od kwietnia bieżącego roku mieszkańcy powiatu ostrowieckiego mają dostęp do finansowanych przez NFZ poradni: proktologicznej, chorób naczyń oraz dermatologicznej. Poradnie zlokalizowane są w budynku Centrum Kardiologii GVM Carint przy ul. Szymanowskiego 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rejestracja na wizyty odbywa się pod numerem: +48 662 002 091.

 

CARINT zamknięty, wyników wciąż nie ma - LOKALNA.TV OSTROWIEC i  ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

Jesienią ubiegłego roku uruchomiliśmy część świadczeń odpłatnych cieszącą się dużym zainteresowaniem: poradnie i leczenie zabiegowe, ale od samego początku dążyliśmy również do uruchomienia świadczeń w ramach NFZ. Naszym strategicznym celem, wzorem opieki kardiologicznej, jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości opieki medycznej w powiecie ostrowieckimi okolicy.

Nie da się ukryć, że GVM Carint w nowej odsłonie, to już nie tylko Centrum Kardiologii, które od ponad 13 lat nieprzerwanie jest dla nas kluczowe i zapewnia ratujące życie procedury medyczne. Centrum GVM Carint „Serce i Zdrowie”, to kompleksowa opieka nad Pacjentem – od konsultacji specjalistycznych w poradni, przez diagnostykę obrazową jak USG, po leczenie zabiegowe małoinwazyjnymi technikami chirurgicznymi w warunkach szpitalnych.

Jesteśmy przekonani, że wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym pracuje wykwalifikowany zespół medyczny wspierany nowoczesnym sprzętem oraz zapleczem zabiegowym, stanie się ważnym punktem na mapie zdrowotnej dla mieszańców Ostrowca i okolicznych miejscowości 

mówi Sebastian Kawalec, prezes GVM Carint.

 

W Ostrowcu Świętokrzyskim GVM Carint od ponad 13 lat kojarzone jest z wysokimi standardami leczenia kardiologicznego w Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii. Nowa placówka GVM Carint „Serce i Zdrowie” powstała w oparciu o wartości i standardy wypracowane na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności medycznej. Obecnie Carint leczy pacjentów w kilku miastach w Polsce, gdzie realizuje pełnoprofilowe świadczenia kardiologiczne. Wykonywane są wszystkie typy zabiegów kardiologicznych z wykorzystaniem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, m.in.: leczenie ostrych zespołów wieńcowych w ramach 24 godzinnych dyżurów zawałowych, angioplastyka tętnic wieńcowych, koronarografia, ablacje zaburzeń rytmu serca, wszczepianie stałych i czasowych układów stymulujących serce (rozruszniki serca). Więcej informacji na stronach: www.gvmcarint.eu oraz www.serceizdroiwe.pl.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe