Start IX MosirGutwinRun 2021 zaplanowano na 16 maja

  • 26.03.2021, 12:54
  • #CodziennieWieszWięcej
Start IX MosirGutwinRun 2021 zaplanowano na 16 maja zdj. archiwalne/MOSiR

Podziel się:

Oceń:

Dziewiąta edycja cyklu imprez biegowych MosirGutwinRun zainaugurowana zostanie 16 maja, a zakończy się 10 października. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzenie zawodów warunkuje oczywiście sytuacją epidemiczną panującą w kraju i związanymi z nią ewentualnymi obostrzeniami nakładanymi na organizatorów imprez w kraju. Jeśli te nie będę zbyt restrykcyjne, to tradycyjnie odbędzie się sześć rund.

Harmonogram cyklu IX MosirGutwinRun 2021:

1. runda - 16 maja,

2. runda - 13 czerwca,

3. runda - 4 lipca,

4. runda - 22 sierpnia,

5. runda - 19 września,

6. runda - 10 października.

 

Organizator cyklu zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w harmonogramie w przypadku wprowadzenia przez władze krajowe lub lokalne ograniczeń uniemożliwiających przeprowadzenie zawodów.

Podczas każdej z sześciu rund odbywają się biegi na dystansie około 10 i 5 kilometrów oraz marsz nordic walking na dystansie ok. 5 kilometrów. Skompletowanie czterech startów na jednym z tych dystansów pozwala na zaliczenie maratonu lub półmaratonu na raty

- przypominają organizatorzy.

Patronat medialny nad IX edycją MosirGutwinRun objęła LOKALNA.TV

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe