Będą uwrażliwiać i uczyć tolerancji z „Uśmiechem”

  • 25.03.2021, 08:26
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Edukacja „włączająca” to nowa metoda kształcenia, którą do polskich szkół chce wdrożyć resort edukacji. Ten pomysł spodobał się dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Częstocicach.

Tolerancja, wrażliwość, otwartość to cenne wartości głównie przekazywane przez rodziców, starania aby zaszczepić te cech w młodych ludziach czynią także nauczyciele, pedagodzy bo przecież w szkole dzieci spędzają znaczącą ilość czasu. Dzieci i młodzież będą tego wszystkiego uczone w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu dzięki nowemu modelowi nauczania. Do placówki aktualnie uczęszcza 81 jeden uczniów dzięki czemu klasy są małe, komfortowe przez to poprawia się jakość kształcenia. Dodatkowym wsparciem dla uczniów są specjaliści jakich zatrudnia dyrekcja. Zarówno przedszkole jak i szkoła podstawowa rozpoczęły współpracę z organizacją UNICEF w celu uwrażliwiania młodych ludzi. Aby dzieci i rodzice mogli zobaczyć cały potencjał i ofertę placówki, społeczność szkolna przygotowała specjalny klip promocyjny, niestety inna forma Dnia Otwartego nie jest w tym momencie możliwa. 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
30 letni staż
30 letni staż 26.03.2021, 23:37
A pomyślał ktoś w ogóle o tych dzieciach ??? Jak w 25 osobowej klasie jeden nauczyciel ma realizować zadania dla tak skrajnych potrzeb uczniów ??? To absurd !!!

Pozostałe