PUP otwiera facebookową grupę dla przedsiębiorców

  • 11.03.2021, 14:01
  • #CodziennieWieszWięcej
PUP otwiera facebookową grupę dla przedsiębiorców

Podziel się:

Oceń:

Dwa lata temu pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim założyli profil na Facebooku, który początkowo działał  jako Centrum Obsługi Pracodawców. Rok temu  profil został przekształcony jako oficjalna strona Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, która szybko zyskała na popularności, uzyskując ok. 10 000 odsłon tygodniowo. Teraz urzędnicy PUP postanowili wykonać kolejny krok  w mediach społecznościowych i odpowiadając na  potrzeby Klientów chcą  kontynuować swoją doradczo-informacyjną misję poprzez stworzenie grupy" "𝗢𝘀𝘁𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲𝗰𝗸𝗶 𝗥𝘆𝗻𝗲𝗸 𝗣𝗿𝗮𝗰𝘆"

- Chcemy aby to było miejsce gdzie będziemy wspólnie mogli rozwiązywać problemy, których na rynku pracy nie brakuje, doradzać co do wyboru odpowiednich form pomocy oferowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz wymieniać się spostrzeżeniami i pomysłami

- informuje Paweł Guliński z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Grupa została utworzona dla wszystkich osób prowadzących firmę na terenie powiatu ostrowieckiego.

- Otwierając grupę na Facebooku chcemy przede wszystkim udzielić głosu swoim Klientom i dać im przestrzeń do wzajemnej pomocy. Każdy, kto dołączy do grupy może zamieścić własne zapytanie, problem i oprócz naszej odpowiedzi, pozna zdanie pozostałych jej członków w danym temacie. Istnieje szansa, że ktoś już posiada konkretne rozwiązanie lub sugestię i podzieli się swoim doświadczeniem. W grupie nie ma głupich pytań, grupa skierowana jest zarówno do przedsiębiorców doświadczonych jak i dla tych którzy dopiero co zaczynają. Dzięki wyszukiwarce będzie można z łatwością dotrzeć do istniejących już wątków.

- dodaje Paweł Guliński.

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe