Serduszkowy zawrót głowy

  • 02.03.2021, 09:27
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy co raz bardziej „nakręcają się” na pomaganie. Przy Szkole Podstawowej w Częstocicach pojawił się czerwony kosz na nakrętki w kształcie serduszka.

W Ćmielowie, w Sadowiu, w sąsiednich Starachowicach, a także w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiły się wyjątkowe, metalowe kosze w kształcie serca. Do tych pojemników, każdy może wrzucić zalegające nakrętki. Radny miejski Artur Zawadzki podjął się wyzwania i sam stworzył „serduszkowe” kosze. Czerwone serduszko, które pojawiło się przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Częstocicach bez wątpienia spodobało się lokalnej społeczności, która regularnie dostarcza nakrętki do kosza.  W Częstocicach przy szkole działa Klubik Mieszkańca i jego członkowie, również dorzucili swoją cegiełkę podobnie jak uczestnicy projektu „Akcja Aktywizacja”.  Kosze na nakrętki napełniają się w ekspresowym tempie, a fundusze uzyskane ze sprzedaży trafiają do osób potrzebujących.  Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Częstocicach postanowili wsparciem otoczyć podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej „Szansa” przy ulicy Żabiej.
Artur Zawadzki zapowiada, że stworzy jeszcze kilka taki serduszek, aby pojawiły się one jeszcze innych lokalizacjach. 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Przedszkolaki o miłości, przyjaźni i uczuciach ze "Słonecznym Uśmiechem"

loadingŁaduję odtwarzacz...

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe