Monolog jest w rzeczywistości dialogiem

  • 01.03.2021, 13:56
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Architekt, grafik, malarka, historyczka sztuki, cztery osoby  zupełnie z innych światów w jednej inspirującej wystawie: „Monolog jest w rzeczywistości dialogiem”. Twórcami wystawy jest Anita Kwiatkowska, Krzysztof Olszewski, Marek Maiński, do tworzenia wystawy została zaproszona również Monika Murawska - filozofka i historyczka sztuki, która nie tylko napisała wstęp do katalogu, swoją wypowiedź teoretyka przeniosła na grafiki.
Prace tej czwórki artystów zawisły we wnętrzach Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzieła są rezultatem długich poszukiwań, są to cykle tworzone od wielu lat, a to co przedstawili artyści jest ich ostatnią odsłoną. Wernisaż wystawy odbył się piątek 26 lutego w ostrowieckiej galerii sztuki, niestety w zupełnie innej formule niż zazwyczaj.

Wystawa „Monolog jest w rzeczywistości dialogiem” w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych będzie dostępna do końca marca. Zwiedzanie wystawy odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. 
 

#TwojeŹródłoInformacji

Zdjęcia (24)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe