Przedszkolaki o miłości, przyjaźni i uczuciach ze "Słonecznym Uśmiechem"

  • 26.02.2021, 13:01
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O miłości, przyjaźni i uczuciach z ust przedszkolaków wybrzmiały klimatyczne piosenki, a to wszystko w ramach III Ogólnoprzedszkolnego Konkursu „Walentynkowa piosenka o miłości” zorganizowanego przez przedszkole "Słoneczny Uśmiech" w Częstocicach.

Swoje muzyczne talenty zaprezentowali przedstawiciele 13 przedszkoli z Ostrowca Świętokrzyskiego.  Takiego wydarzenia w kalendarzu imprez dla dzieci brakowało, z roku na roku konkurs „Walentynkowa piosenka o miłości” zdobywa uznanie wśród przedszkolaków. 
 

Niestety, w tym roku z powodu ograniczeń i obostrzeń sanitarnych, konkurs musiał nieco zmienić swoją formułę. Uczestnicy przesyłali nagrania ze swoimi utworami, które wysłuchała komisja konkursowa. Członkowie jury łatwego zadania nie mieli, po dyskusji jednak udało się wybrać zwycięzców i tak pierwsze miejsce zajęła Kornelia Gawlik z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Pajacyk, na drugim miejscu znalazł się Kacper Mazur z Przedszkola Publicznego nr 19, zaś trzecie miejsce zdobyła Alicja Pastuszka z Publicznego Przedszkola nr 5. 


 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe