Kolejny nabór wniosków na obsługę księgową

  • 25.02.2021, 11:59
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kielecko-Ostrowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej wraz z Lokalną Grupą Działania „Krzemienny Krąg” prowadzą kolejny już nabór wniosków na dofinansowanie kosztów obsługi księgowej dla podmiotów ekonomii społecznej z subregionu północnego województwa świętokrzyskiego, w który wchodzą powiaty: ostrowiecki, starachowicki, skarżyski, konecki, kielecki i Miasto Kielce. 
Projekt zakłada dofinansowanie obsługi księgowej, a także kadrowo-płacowej. Z tej formy wsparcia mogą skorzystać podmioty, które generują do 30 dokumentów finansowych miesięcznie i zatrudniają do 5 osób na umowy cywilnoprawne bądź umowę o pracę.  Profesjonalna obsługa księgowa wiele ułatwia i daje szanse na dalsze pozyskiwanie środków finansowych.
Nabór wniosków ma charakter otwarty i liczy się szybkość złożenia odpowiednich dokumentów. W tym rozdaniu, Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” zabezpieczyła środki finansowe dla 10 podmiotów ekonomii społecznej. 

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i wzory wniosków dostępne są na stronie internetowej Kielecko-Ostrowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej i Lokalnej Grupy Działania „Krzemienny Krąg”. Przedstawiciele instytucji będą również pełnili dyżur we wtorek 2 marca w Centrum Aktywności Społecznej przy Ostrowieckim Browarze Kultury i tam będą udzielać odpowiedzi na nurtujące pytania. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe