Od soboty zmiany w zasłanianiu ust i nosa

  • 24.02.2021, 15:20
  • #TwojeŹródłoInformacji
Od soboty zmiany w zasłanianiu ust i nosa źródło: Ministerstwo Zdrowia

Podziel się:

Oceń:

Od 27 lutego (sobota) obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Kluczową zmianą jest zakaz zasłaniania ust i nosa za pomocą szalików, bandam, chust i kominów, przyłbice mogą być używane jedynie razem z maseczką. Zatem od soboty usta i nos możemy zasłaniać jedynie maseczką. Rząd zdecydował o zwiększeniu obostrzeń jedynie w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie odnotowano gwałtowny wzrost zakażeń. Od soboty będzie obowiązywał tam najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zamknięte zostają instytucje kultury, baseny, w szkołach  nauka będzie odbywać się jedynie zdalnie.


źródło: Ministerstwo Zdrowia

Minister Adam Niedzielski poinformował także o obowiązku kwarantanny dla osób podróżujących do Polski z Czech i Słowacji. Wyjątkiem są osoby, które przyjęły już dwie dawki szczepionki przeciw COVID-19.


źródło: Ministerstwo Zdrowia

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe