Wiemy kto wybuduje lądowisko na dachu szpitala

  • 24.02.2021, 11:14
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zakład Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończył przetarg na budowę lądowiska na dachu szpitala. Dwóch wykonawców było chętnych podjąć się tego zadania. Przypomnijmy, że według nowych przepisów, lecznica musi posiadać lądowisko aby Szpitalny Oddział Ratunkowy utrzymał swój status i nie stał się Izbą Przyjęć. 
Budową lądowiska zajmie się firma z Warszawy, która przedstawiła ofertę opiewającą na kwotę 4 708 157,10 zł. 

Zgodnie z podpisaną umową, zwycięska firma HELI FACTOR, zobowiązana jest w terminie do końca listopada bieżącego roku wykonać lądowisko oraz uzyskać decyzję o jego wpisaniu do ewidencji lądowisk w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.  Lądowisko powstanie  na skrzydle budynku C.  Równolegle w ramach tych samych robót budowlanych zostanie wykonana nadbudowa istniejącej już windy i klatki schodowej w skrzydle B ostrowieckiej lecznicy.

- poinformowano na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ekipa budowlana powinna niebawem rozpocząć pracę,  uzależnione jest to od warunków atmosferycznych. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?
? 24.02.2021, 14:59
Tu na razie jest "ściernisko" ,ale będzie lądowisko :)

Pozostałe