Rada Nadzorcza OSM "za" samolotem na Pułankach

  • 19.02.2021, 14:32
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rada Nadzorcza Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej na posiedzeniu 17 lutego opowiedziała się  za pozostawieniem samolotu w osiedlu Pułanki. Nadal otwarta pozostaje kwestia remontu MIG-a. 

Odbyła się dyskusja, głosy były podzielone, jednak ostatecznie złożyłem wniosek, żeby wykonać projekt nowego wspornika. W tej chwili żeby określić przyszłość samolotu, wykonaliśmy wstępną dokumentacje techniczną, aby określić koszt. Czekamy również na konsultacje z wykonawcą.

- mówi Marek Zaręba, prezes Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Prezes OSM-u ma pewną koncepcję, którą chce jednak uzgodnić z wykonawcą. Nie wykluczone, że samolot zostanie nieco obniżony, co pozwoli na likwidację ogrodzenia. W planach jest oświetlenie MIG-a i zagospodarowanie terenu w okół.

Błażej Macias

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
z Pułanek
z Pułanek 22.02.2021, 10:30
inwestycja zbędna, można ten teren lepiej zaprojektować i wykorzystać, od kilku (nastu) tylko słychać ile to trzeba pieniędzy na remont
 Ostr.
Ostr. 20.02.2021, 09:06
Cud !
Prezes OSM zaczął działać . " a potem się zobaczy" ....." sie zagospodaruje... "

Pozostałe