Rozmawiali o zmianach w przepisach

  • 18.02.2021, 14:16
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zmiany, przepisy prawa, formy pomocy to zagadnienia, które są w polu zainteresowania przedsiębiorców. Z nowym rokiem pracodawcy muszą być przygotowani na różne ewentualności. Dlatego też Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował specjalną konferencję, gdzie lokalni przedsiębiorcy mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. 
Wśród prelegentów znaleźli się m.in. pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ktorzy skupili się na ulgach i uprawnieniach dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy przedstawili informacje dotyczace aktywizacji osób bezrobotnych, ofert pracy i różnorodnych form pomocy m.in.  tarczy antykryzysowej czy tarczy branżowej. Warto tu wspomnieć, że do przedsiębiorców z powiatu ostrowieckiego wpłynęło wsparcie w kwocie ponad 43 milionów złotych. 

Ostrowiecki urząd pracy po raz drugi zorganizował taką konferencję dla pracodawców. W tym roku wzięło w niej udział 70 osób. Po zakończeniu prelekcji przedsiębiorcy mieli możliwość zadawania pytań. Ci, którzy nie uzyskali odpowiedzi na nurtujące pytania mogą je przesłać do Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim i zostaną one przekazane do odpowiedniej instytucji. Ponadto uczestnicy konferencji otrzymają wszytskie prezentacje i materiały szkoleniowe od prelegentów.  

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe