Szymusiowe serduszko zostało naprawione

  • 18.02.2021, 13:54
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wiele osób trzymało kciuki i kibicowało Szymusiowi Sternikowi. W środę chłopiec przeszedł specjalistyczną operację, 10-osobowy zespół medyków zniwelował prawie wszystkie ubytki w serduszku. Operacja trwała ponad 5 godzin. Szymuś Sternik urodził się z bardzo rzadką wadą serduszka, jedynym sposobem na uratowanie była kosztowna operacja, a nie byłaby ona możliwa gdyby nie ludzka dobroć i życzliwość. Wiele osób zaangażowało się w akcje, licytacje i wydarzenia charytatywne, dzięki czemu w ekspresowym tempie udało się zebrać fundusze.
Wszystko zmierza ku lepszemu, mimo to chłopca czeka długie leczenie, aby mógł prawidłowo funkcjonować. Wymaga to dużego nakładu finansowego. Szymusia Sternika nadal można wspierać w tej nie równej walce. 
W tym momencie nie wiemy kiedy Szymuś i jego mama wrócą do Polski. Chłopiec dochodzi do siebie, jest pod dobrą opieką. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe