Światowy Dzień Kota w Pajacyku

  • 17.02.2021, 14:11
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

One lubią być głaskane, my lubimy je głaskać, mowa o kotach, które 17 lutego obchodzą swoje święto.
Światowy Dzień Kota w Polsce obchodzony jest od 2006 roku. Ten dzień jest idealny do tego, aby zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt. 
Społeczność Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Pajacyk” zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest uświadamianie młodego człowieka i zwalczanie tego problemu.

Kolejny rok z rzędu w placówce zorganizowano Dzień Kota.
Na zaproszenie dyrekcji placówki, przedszkolaki odwiedziła Pani Zuzanna Kaczmarczyk ze Świętokrzyskiego Kociego Zakącika - wolontariuszka działająca na rzecz bezdomnych kotów. Razem z Panią Zuzanną do dzieci przybył Rodzynek, kot, który aktualnie poszukuje domu. Zuzanna Kaczmarczyk, kocha koty i daje im schronienie, azyl. Pod jej opiekją aktualnie znajdują się 53 zwierzaki dla których szuka domów. Podczas dzisiejszego święta dzieciaki z „Pajacyka” poznały kocie życie i zwyczaje, miały okazję aby zająć się Rodzynkiem.  Społeczność Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Pajacyk przez cały tydzień zbierała karmę dla kotów, która została przekazana do Świętokrzyskiego Kociego Zakącika. 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe