Przedszkolaki z ekologią idą w parze

  • 17.02.2021, 13:36
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do niebieskiego - papier, do zielonego - szkło, do brązowego - bio, do żółtego - tworzywa sztuczne i metale - to podstawowa wiedza, którą każdy powinien mieć w najmniejszym palcu. Ekozasady przedstawiane są najmłodszym mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego. Na terenie wszystkich publicznych przedszkoli pojawiły się kolorowe pojemniki na odpady. 
Przedszkole Publiczne nr 21 jest placówką, w której szczególną uwagę zwaraca się na ekologię i zdrowy tryb życia. Aby komfortowo edukować dzieci w przedszkolu przeprowadzono szereg prac remontowych i modernizacyjnych. Władze miasta zapewniają, że placówki oświatowe w dalszym ciągu będą modernizowane. 
Każde działanie zbliżające do ekologicznego życia jest bardzo cenne, a pomysłów na zachęcenie mieszkańców miasta jest kilka. Jednym z takich przedsięwzięć był konkurs pod hasłem „Pokaże Wam jak o śrdowisko dbam”. Nagrodą w tym konkursie były środki finansowe na montaż paneli fotowoltaicznych, ubiegłoroczną edycję konkursu wygrała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3.

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Poznaliśmy najbardziej eko-szkołę w mieście 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe