I PO COVIDZIE odc. 2

  • 14.02.2021, 16:00
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W tym odcinku programu prezentujemy działalność niepublicznych placówek edukacyjnych: Przedszkola Specjalnego "Promyk" i Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk" w Ostrowcu Świętokrzyskim w trudnym czasie pandemii.

 

PROMYK stawia na wszechstronny rozwój dzieci z niepełnosprawnością

Jest placówką BEZPŁATNĄ

i zapewnia :

  • Wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną i specjalistyczną m.in.: psycholog, logopeda, fizjoterapeuta, tyflopedagog, surdopedagog, terapeuta SI.
  • Bezpieczeństwo -  najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci ale również nauczycieli i całego personelu, które gwarantuje  lokalizacja bezpieczna w centrum miasta, ogrodzona.
  • Profesjonalny specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji, rewalidacji i fizjoterapii, sprzęt sportowy i muzyczny.
  •  Profesjonalne pomoce dydaktyczne, sprzęt komputerowy, programy specjalistyczne i stroje okolicznościowe dla dzieci.   
  • Zdrowe żywienie w PROMYKU z wykorzystaniem pieca konwekcyjno-parowego i zdrowych produktów.
  • Zindywidualizowane podejście - Dla każdego dziecka nie tylko Indywidualny  Program Terapeutyczny, ale również zindywidualizowane podejście czyli komunikowanie się na życzenie rodzica lub ucznia: sms, Messenger, mailem.
  • Wsparcie dla rodziców/ opiekunów  – Rodzice czy opiekunowie mogą również korzystać z porad specjalistów psychologa, logopedy i innych specjalistów – rozmowy bezpośrednie ale również przez telefon.
  • Szkolenia dla  rodziców i dziadków m.in. z obsługi podstawowych mediów społecznościach,  ale również z zasad zdrowego żywienia- pogadanki z dietetykiem.

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mama Oli
mama Oli 27.02.2021, 20:57
Bardzo dobra szkoła, na poziomie
Mirka R.
Mirka R. 14.02.2021, 21:44
Promyk to bardzo dobra szkoła, trzeba powiedziec ,ze od pewnego czasu bardzo się zmieniła na plus. Gratuluję inwestycji i powodzenia życzę

Pozostałe