Wojewoda znosi 3 poziom referencyjny w szpitalu. Oddziały wracają do dotychczasowej pracy

  • 10.02.2021, 14:44
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

31 pielęgniarek i 15 osób personelu ostrowieckiego szpitala aktualnie nie świadczy pracy. W lecznicy przebywa 13 pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa, tylko 1 osoba wymaga pomocy respiratora.Większość z pacjentów chorych na COVID-19 przebywa na oddziale w budynku oddziału pulmonologii, który został specjalnie przygotowany w tym celu. Zatem wszystkie szpitalne oddziały pracują w pełnym zakresie usług. Choć sytuacja kadrowa się stabilizuje, to w dalszym ciągu medycy czekają na szczepienia przeciw COVID-19.
Zgodnie z poleceniami rządu, od jutra rozpoczynają się szczepienia nauczycieli. Do tej pory z powiatu ostrowieckiego chęć przyjęcia szczepionki zadeklarowało ponad 400 osób związanych z oświatą.
Według informacji przekazanych przez doktora Adama Karolika, na szczepienie przeci COVID-19 czeka jeszcze około 450 osób z tzw. grupy zero. Jednak na ten moment nie wiadomo kiedy zapadną decyzje o powrocie do szczepień medyków.

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe