Od piątku rusza Kino Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury

  • 09.02.2021, 12:30
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

12 lutego Kino Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury rozpoczyna projekcje filmów dla widzów, na taki krok pozwoliły decyzje rządu łagodzące obostrzenia m.in. dla instytucji kultury. Za nim jednak pierwsza projekcja to trwają działania logistyczne aby filmy dotarły do kin, które zdecydowały się otworzyć.
W sali kinowej w Ostrowieckim Browarze Kultury dostępnych będzie 50% wszystkich miejsc, zatem w ostrowieckim kinie podczas jednego seansu będzie mogło przebywać 60 widzów. Reżim sanitarny, obowiązkowe noszenie maseczek, dezynfekcja rąk i powierzchni to nie jedyne ograniczenia w jakich będzie działało kino. Według rozporządzenia w kinach nie mogą być serwowane przekąski i napoje.

Sprzedaż biletów powinna rozpocząć się w piątek około godziny 10:00. Kierownictwo kina poinformowało, że ceny biletów nie ulegają zmianie, być może w przyszłości wprowadzone zostaną zakupy biletów online.  Na początek będą wyświetlane 3 pozycje ekranowe. Instytucje kultury zostały otwarte na czas próbny dwóch tygodniu i trudno powiedzieć co będzie dalej, co zagości na ekranach.  

Repertuar Kina Etiuda i szczegółowe informacje dotyczące seansów zostaną opublikowane na stronie internetowej instytucji. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe