BWA: Zapraszamy do naszych wnętrz

  • 02.02.2021, 12:29
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Biuro Wystaw Artystycznych mieszczące się w Ostrowieckim Browarze Kultury po długiej przerwie otworzyło się dla mieszkańców miasta, powiatu i przyjezdnych gości. W czasie kiedy galeria była zamknięta, wystawy można było oglądać online. Obecnie na ścianach BWA można podziwiać prace dwóch artystów Sławomira Marca i Marcina Berdyszaka. 
Wystawa „Razem i osobno” dostępna będzie do 20 lutego, a na 26 lutego zaplanowano wernisaż nowej wystawy. Ci, którzy zechcą odwiedzić Biuro Wystaw Artystycznych indywidualnie mogą to zrobić od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty i niedzielę od 11:00 do 15:00. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt z pracownikami galerii w celu ustalenia terminu zwiedzania wystawy. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe