Czytelnicy mogą odwiedzać Miejską Bibliotekę Publiczną

  • 02.02.2021, 11:47
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 1 lutego, dzięki złagodzeniu obostrzeń epidemicznych Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim otwiera się dla czytelników. 

Umożliwiliśmy wolny dostęp do tzw. półek, czyli do księgozbioru. Każdy kto będzie chciał sam sobie wybrać książki do poczytania może przyjść w godzinach pracy biblioteki. Przypomnę, że pracujemy codziennie od godziny 9:00 do 18:00, a również od najbliższej soboty, czyli 6 lutego będziemy również pracować w soboty, jak zawsze od godziny 9:00 do 14:00. 

-informuje - Paweł Górniak - Dyrektor MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dyrekcja biblioteki nie rezygnuje z opcji wypożyczania, które obowiązywały wcześniej, mianowicie nadal można zamawiać książki telefonicznie lub przez Internet. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W pomieszczeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej, w jednym czasie może przebywać maksymalnie 10 czytelników. Oczywiście obowiązują wszelkie zasady bezpieczeństwa i reżim sanitarny. Na ten moment biblioteka nie wznawia swojej stacjonarnej działalności edukacyjnej i zajęć prowadzonych przez pracowników instytucji. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe