Znamy najlepsze technika i licea w województwie

  • 27.01.2021, 16:30
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. Dziś 27 stycznia ogłoszone zostały wyniki 21-wszego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021. Wśród szkół średnich wymienionych w rankingu wojewódzkim wymieniono 3 licea i jedno technikum z Ostrowca Świętokrzyskiego.

W najlepszych liceach w roku 2021 znalazły się:

Źródło:2021.licea.perspektywy.pl

Natomiast na pierwszym miejscu rankingu wojewódzkiego techników 2021 spośród 30 najlepszych placówek uplasował się Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim, tym samym zdobywając status „Złotej Szkoły” i zajmując 70-te miejsce w rankingu ogólnopolskim. Tuż za ostrowiecką szkołą znalazło się m.in. technikum nr 1 z Włoszczowej i Technikum Leśne z Zagnańska.

Źródło:2021.technika.perspektywy.pl

 

W tegorocznym rankingu nie ma Niepublicznego Liceum im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Nie szukajcie nas w tegorocznym Rankingu PERSPEKTYW - nie znajdziecie. Na szczęście nie dlatego, że matura poszła nam tak słabo. Wręcz przeciwnie, poszła równie dobrze jak poprzednia, która przyniosła nam 43. miejsce w Polsce 🙂 Powód jest inny - uwzględnia on szkoły, w których maturę pisało minimum 12 uczniów, a u nas było ich 11. Wszystkim tegorocznym "złotym szkołom" serdecznie gratulujemy!

- napisano na profilu szkoły w mediach społecznościowych. 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe