BWA online: Wystawa "Razem i osobno"

  • 23.01.2021, 19:06
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Razem i osobno" autorstwa Sławomira Marca i Marcina Berdyszaka w ostrowieckim Biurze Wstaw Artystycznych, które z powodu pandemii wciąż pozostaje zamknięte.

Mamy nadzieję, że nasz wirtualny spacer z kamerą po wnętrzach galerii, choć cześciowo pokaże Państwu piękno prezentowanych dzieł.

 

 

prof. Sławomir Marzec jest postmedialnym artystą wizualnym praktykującym różne formy sztuki, od malarstwa, rysunku, grafiki komputerowej przez instalację, performance i film. Absolwent ASP warszawa i Kunstakademie Dusseldorf. Publikuje także teksty i książki z pogranicza historii i teorii sztuk. Autor ponad 100 wystaw indywidualnych (m.in. CSW Zamek Ujazdowski, Galeria Foksal). Uczy malarstwa w ASP Warszawa. Na wystawie “Razem i osobno” zaprezentuje kilka cykli prac, głównie malarskich, rysunkowych i graficznych, w tym najnowsze obrazy z serii “Horyzonty” oraz kilka filmów dokumentujących jego performance. [fot. źródło: BWA Ostrowiec]

 

 

prof. Marcin Berdyszak zajmuje się instalacją, multimediami, malarstwem, obiektem, rysunkiem. Swoje prace prezentował na różnych wystawach zbiorowych i indywidualnych między innymi w Polsce, Niemczech, Słowacji, Bułgarii, Hiszpanii, Węgrzech, Czechach, Finlandii, Austrii, Szwecji, Japonii, Szwajcarii, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Litwie, Ukrainie, Rosji, Bośni i Hercegovinie i USA. Od 1989 roku związany z Akademią Sztuk Pięknych w Poznaniu a obecnie Uniwersytetem Artystycznym. Pracuje na stanowisku profesora zwyczajnego  i prowadzi pracownię działań przestrzennych na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych. Członek Stowarzyszenia Artystyczno-Edukacyjnego ,,Magazyn”, którego jest współzałożycielem wraz z Tadeuszem Wieczorkiem, Piotrem Pawlakiem i Wojciechem Nowakiem. [fot. źródło: BWA Ostrowiec]

 

 

 

 

 

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kk
kk 28.01.2021, 20:16
Ciekawe, czy się otworzą 1 lutego?

Pozostałe