Ania Frytek i jej rodzina proszą o pomoc. Trwa walka z glejakiem

  • 22.01.2021, 13:59 (aktualizacja 23.01.2021, 14:23)
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Pani Ania Frytek z Sudołu w gminie Bodzechów, przez wiele lat pracowała zawodowo, zajmowała się rodziną, domem, niestety życie pisze bardzo trudne scenariusze. Ponad rok temu pani Anna zaczęła się gorzej czuć, pojawiły się ogromne bóle głowy, omdlenia. Po wnikliwych badaniach i konsultacjach pani Ania Frytek i jej rodzina usłyszała druzgocącą diagnozę. Guz mózgu - glejak wielopostaciowy IV stopnia. W walce z tym nowotworem cenna jest każda minuta, stan pani Ani z dnia na dzień pogarsza się, obecnie przebywa ona w szpitalu. 

Pani Ania przeszła już radioterapię i operację usunięcia guza, niestety polscy lekarze nie są w stanie skutecznie zwalczyć tego nowotworu i aby pani Ania mogła powrócić do zdrowia niezbędna jest kosztowna operacja za granicą, a konkretnie w Niemczech. Pomoc dla pani Ani ruszyła z wielu stron, w mediach społecznościowych pojawiły się licytacje charytatywne. Pieniądze na operację dla Ani Frytek można przekazywać również za pośrednictwem strony internetowej Pomagam.pl, tam została utworzona specjalna zbiórka. Pomóc można także kontaktując się z Fundacja Bo w Nas Jest Moc, której pani Ania jest podopieczną. Czas biegnie nieubłaganie, operacja musi zostać wykonana jak najszybciej, jej koszt to 267 tysięcy złotych, zatem liczy się każda złotówka. 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Radni z Bałtowa wspierają panią Anię w walce z chorobą 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe