Dyrektor Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich zwolniony

  • 20.01.2021, 11:49
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podczas dzisiejszego posiedzenia (20 stycznia) podjął uchwałę w sprawie zwolnienia ze stanowiska dyrektora Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach pana Damiana Urbanowskiego.

Rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron z dniem 30 kwietnia 2021 r. nastąpiło na wniosek pana Damiana Urbanowskiego.

Jednocześnie Zarząd Województwa Świętokrzyskiego zgodził się na zwolnienie pana Damiana Urbanowskiego z obowiązku świadczenia pracy od 21 stycznia 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. z zachowaniem prawa do wynagrodzenia na dotychczasowym poziomie.

Od dnia 21 stycznia br. Świętokrzyskim Zarządem Dróg Wojewódzkich kierować będą pełniący obowiązki zastępców dyrektora ŚZDW:  Jerzy Wrona oraz Maciej Grzeszczak. Ponadto na stanowisku zastępcy dyrektora pozostaje Monika Słoniewska.

Jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego: "Dalsze decyzje w sprawie obsady stanowiska dyrektora ŚZDW Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podejmie w najbliższym czasie".

 

 Jerzy Wrona jest radnym Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Przez kilka lat był wieloletnim naczelnikiem Wydziału Dróg w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od lipca  2019 roku pracował jako zastępca dyrektora Departamentu Transportu i Komunikacji w Urzędzie Marszałkowskim.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe