Wójt Sadowia "oddaje" stanowisko

  • 18.01.2021, 12:44
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Marzena Urban-Żelazowska, Wójt Gminy Sadowie "oddaje swój fotel" wraz z obowiązkami. Jeżeli ktoś chce poczuć się włodarzem, samorządowcem a tym samym wesprzeć zbiórkę charytatywną w ramach akcji „Zaangażowani dla Ani” powinien odwiedzić grupę na Facebook'u o nazwie „Licytacja w ramach akcji „Zaangażowani dla Ani”

Pani wójt Sadowia decyzję o "zamianie miejsc"  podjęła błyskawicznie, a wszystko dla Ani, 16-letniej mieszkanki gminy, która choruje na dysplazje wielonasadową stawów biodrowych i czeka ją kosztowna operacja. 

Teraz  czas na licytację. Urząd wójta będzie można objąć tylko, lub aż, na jeden dzień. W ramach sprawowania obowiązków zaplanowano  naradę z pracownikami, wizytę w podległych jednostkach organizacyjnych, kontrolę stanu zimowego utrzymania dróg gminnych. Oczywiście osoba, która wylicytuje "urząd"  do dyspozycji będzie miał również gabinet wójta Sadowia. 

W grupie utworzonej w mediach społecznościowych wystawionych na licytacje zostało już blisko 140 gadżetów. Każdy może znaleźć coś dla siebie i pomóc 16-letniej Ani Jagiełło. 

 

enlightened[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Licytacje gadżetów, internetowa zbiórka, challenge, tak można pomóc Ani Jagiełło

 

heart[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Ania Jagiełło czeka na pomoc. Ruszyła akcja „Zaangażowani dla Ani”

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe