D. Kaszuba: Rozważamy kwestie zmian w klubie

  • 18.01.2021, 10:15
  • Bartek Gębusia
D. Kaszuba: Rozważamy kwestie zmian w klubie

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 15 stycznia decyzją Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, Mateusz Czeremcha, radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego (wiceprzewodniczący klubu radnych PiS) został wykluczony z członkostwa w tej partii. W tej sprawie udało nam się porozmawiać z przewodniczącym klubu radnych PiS, Dariuszem Kaszubą. 

W sobotę rano dowiedziałem się o wykluczeniu ze struktur Prawa i Sprawiedliwości radnego z naszego klubu. Czekamy na rozwój sytuacji i na decyzje odpowiednich służb, które rozpoznają sytuację

-mówi Dariusz Kaszuba,  przewodniczący klubu radnych PiS w Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Dariusz Kaszuba w rozmowie telefonicznej wstrzymał się od szerszego komentarza, jednak nie zaprzecza, że w klubie Prawo i Sprawiedliwość mogą nastąpić zmiany personalne.   

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe