Przewodnicząca Rady Miasta komentuje zachowanie Mateusza C.

  • 15.01.2021, 17:00
  • Bartek Gębusia
Przewodnicząca Rady Miasta komentuje zachowanie radnego Mateusza C.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W środę 13 stycznia na interwencję do jednego z mieszkań w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie miało dojść do awantury domowej udali się funkcjonariusze policji. Jeden z uczestników, 46-letni mężczyzna zachowywał się agresywnie oraz, używając słów wulgarnych i powszechnie uznawanych za obelżywe, znieważył obu policjantów. Ponadto w trakcie zatrzymania naruszył on nietykalność jednego z nich. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, w którym spędził noc. 46-latkowi postawione zostały zarzuty. W piątek (15 stycznia) akta sprawy trafiły do Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzną, który dopuścił się opisywanych czynów jest, jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, radny z klubu Prawo Sprawiedliwość w Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Mateusz C. 

Do informacji, która bardzo szybko obiegła media odniosła się w rozmowie telefonicznej przewodnicząca Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Irena Renduda-Dudek (audio).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: enlightenedOświadczenie radnych KWW Jarosława Górczyńskiego w sprawie Mateusza C. 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:  enlightened Radny Prawa i Sprawiedliwości z zarzutami. Grozi mu 3 lata więzienia

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 18.01.2021, 13:03
Ta pani jest przewodniczącą rady waszego miasta ??? Poważnie ?
A.s.
A.s. 16.01.2021, 07:12
No tak
Pani oczywiście wie lepiej ?
Ostr.
Ostr. 15.01.2021, 21:20
:)))

Pozostałe