REGION: Nowi policjanci ślubowali

  • 15.01.2021, 09:14
  • #TwojeŹródłoInformacji
REGION: Nowi policjanci ślubowali fot. Świętokrzyska Policja

Podziel się:

Oceń:

Szeregi policji w województwie świętokrzyskim zwiększyły się o dziesięciu nowych funkcjonariuszy, w tym dwie kobiety i ośmiu mężczyzn.  Uroczyste ślubowanie odbyło się w czwartek, 14 stycznia w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. 

Szef świętokrzyskich policjantów gratulował nowym funkcjonariuszom wcielenia do służby. Insp. Jarosław Tokarczyk zwrócił uwagę na wiele trudności, które trzeba pokonać podczas rekrutacji. Zaznaczył, że przed nowo przyjętymi służba już niebawem postawi kolejne wyzwania, najbliższym będzie szkolenie podstawowe. Gratulacje składał także Wicewojewoda Świętokrzyski Pan Rafał Nowak, który podkreślił jak ważną rolę w naszym społeczeństwie odgrywają policjanci. Wskazywał na trud służby, podkreślając wkład Policjantów w bezpieczeństwo.

czytamy na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Legitymacje służbowe nowym policjantom wręczył pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Jarosław Tokarczyk. Ci, którzy chcieliby wstąpić w szeregi policji mogą skontaktować się z Wydziałem Kadr i Szkolenia KWP w Kielcach, gdzie dostępne są wszelkie informacje dotyczące rekrutacji. 

Jakie warunki należy spełnić aby zostać policjantem? Sprawdź już teraz. 

#TwojeŹródłoInformacji

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe