PSP 7: „Czekamy na Was”

  • 13.01.2021, 12:14
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie klas 1-3 już 17 stycznia kończą ferie zimowe, a 18 stycznia wracają do stacjonarnej nauki takie decyzje podjął w ostatnim czasie rząd. Wydłużający się czas nieobecności dzieci i młodzieży w szkołach budził wiele pytań i obaw. Powrót edukacji wczesnoszkolnej jest ważny bo dzieci wymagają dużo uwagi i czasu.  Za nim jednak uczniowie powrócą do szkół to przed dyrektorami bardzo ważne zadanie. Mianowicie zapewnienie przede wszystkim bezpieczeństwa zarówno uczniom, nauczycielom jak i pracownikom szkoły.  W Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 uczniowie na częściach wspólnych budynku będą zobowiązani nosić maseczki ochronne, duży nacisk nakładany będzie na higienę i dezynfekcję rąk. 
Wysoki reżim sanitarny to podstawa. Pedagodzy otwarcie mówią o tym, że przed nimi jaki i przed uczniami powrót do szkoły po takiej przerwie to duże wyzwanie. Z niecierpliwością wyczekiwany jest powrót uczniów klas ósmych, którzy już niebawem przystąpią do egzaminów po szkole podstawowej. Jakie odzwierciedlenie na edukację miało nauczanie zdalne pokażą wyniki tych testów. 

Nauczyciele i pracownicy „Siódemki” w osiedlu Pułanki, ogromnie ucieszyli się z wiadomości, że klasy młodsze wracają do szkół i specjalnie dla nich postanowili utworzyć „balonowe pole”. Od poniedziałku uczniowie i nauczyciele biorą się do pracy na pełnych obrotach. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 czas oczekiwania na dzieci został wykorzystany na remonty, modernizacje i odświeżenie budynku. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe