W poniedziałek testy na koronawirusa dla nauczycieli z powiatu ostrowieckiego

  • 09.01.2021, 16:31
  • Agnieszka Cybulska
W poniedziałek testy na koronawirusa dla nauczycieli z powiatu ostrowieckiego zdjęcie poglądowe z https://pacjent.gov.pl/

Podziel się:

Oceń:

Jak informuje Wioletta Adamczyk-Nowak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgodnie z listami zgłoszonymi przez dyrektorów szkół, na terenie powiatu ostrowieckiego w najbliższy poniedziałek (11 stycznia) 625 osób zostanie przebadanych na obecność koronawirusa . Testy zostaną wykonane nauczycielom szkół podstawowych klas I-III i szkół specjalnych oraz pracownikom administracji. 
Bezpłatne badania zostaną przeprowadzone w PSP nr 14, w Bursie Szkolnej i w ZSP w Szewnie, a wyniki będą dostępne na IKP. 

 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe