Seniorzy są pełni życia i sił

  • 08.01.2021, 14:25
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy z Ostrowca Świętokrzyskiego zaznaczają swoją obecność w mieście i powiecie poprzez swoją aktywność. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku to wyjątkowe osoby, chętne się rozwijać i działać dla lokalnego środowiska. Wśród seniorów nudy nie ma, o czym świadczy ilość podjętych przez nich inicjatyw. W ostatnim czasie zakończyli oni duży projekt pod hasłem „Pełni życia, pełni sił - Senior 60+”, choć jego realizacja nie była łatwa z powodu panującej pandemii. Sukcesywnie, wszystkie zaplanowane działania seniorzy realizowali z pełnym zaangażowaniem. Frekwencja wynosiła sto procent. Przedsięwzięciem jakiego nie udało się wykonać był jedynie wyjazd do Solca Zdroju, gdzie seniorzy mieli skorzystać z rehabilitacji.

Grupa seniorów wzięła udział w konkursie kolęd i pastorałek, połączonym z internetowym plebiscytem. Zwyciężczynią tego plebiscytu została Jadwiga Gryz. W szeroko zakrojonych działaniach projektowych wzięło udział stu seniorów. Mimo swojego wieku seniorzy optymistycznie i z humorem patrzą na przyszłość. 

Na realizację projektu „Pełni życia, pełni sił - Senior 60+” Uniwersytwt Trzeciego Wieku pozyskał środki finansowe z Ministerstwa rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe