Święty Mikołaj był w "Promyku"

  • 04.12.2020, 14:25
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dzieci z przedszkola i szkoły „Promyk” są bardzo grzeczne i dlatego to do nich jako pierwszych przyszedł Święty Mikołaj.

Dzieci w "Promyku" są bardzo grzeczne, przykładają się do swoich zajęć i pracy. Są wzorem do naśladowania i z tej okazji chciałem ich pochwalić i wynagrodzić.

- mówi Święty Mikołaj.

Praca Mikołaja nie jest łatwa, ale najlepszą zapłatą za trud i wysiłek jest radość i uśmiech obdarowywanych prezentami, na które i młodsi i starsi czekają cały rok.

Cieszę się, że Mikołaj odwiedza nasza szkołę, że przynosi prezenty dla nas wszystkich.

- mówi Patrycja, uczennica z "Promyka".

Długo się zastanawialiśmy jak możemy zorganizować spotkanie z Mikołajem, aby uszczęśliwić dzieciaki, szczególnie w tych trudnych dla nas czasach. Postanowiliśmy zrobić spotkanie przed szkołą, podzieliliśmy dzieci na grupy więc zachowujemy pełen reżim sanitarny.

- mówi Bożena Młynek, dyrektor "Promyka".

Promyk dba o tradycje i każdą pielęgnuje

Staramy się dbać o nasze tradycje. Dlatego przygotowaliśmy się dużo wcześniej, zgromadziliśmy środki a owocami tej pracy jest dzisiejsze spotkanie w duchu świąt Bożego Narodzenia.

- dodaje Bożena Młynek.

Każdy lubi niespodzianki i wspólną zabawę. Każdy też chce aby każdy kolejny rok był lepszy i szczęśliwszy. Integracyjne spotkania w „Promyku” to edukacja, terapia i przyjaźń.

To bardzo ważne, żeby organizować dla dzieciaków takie spotkania. Dzieci czują wyróżnione i potrzebne.

- mówiła jedna z mam.

Lepszego roku w zdrowiu w szczęściu i pomyślności, życzą sobie wszyscy. Mikołaj rozpoczął pracowity weekend. Jak zawsze zdąży na czas i zostawi tak jak to „Promyku” prezenty, uśmiech i pamiątkowe fotografie.

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe