Operacja Szymona Sternika coraz bliżej. Potrzebny jest specjalistyczny transport

  • 04.12.2020, 09:59
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Czasu na zebranie pieniędzy potrzebnych na operację Szymona Sternika jest co raz mniej. W internetowej zbiórce udało się zebrać już ponad 700 tysięcy złotych, jednak ze względu na ciężki stan serduszka chłopca niezbędny jest lot medyczny z Lublina do Genewy. Cena takiego specjalistycznego transportu to blisko 100 tysięcy złotych.

Szymuś musi być cały czas pod opieką lekarzy. Musi mieć także zapewniony sprzęt do monitorowania parametrów życiowych. W naszej sytuacji zwykły lot nie jest możliwy... To niestety oznacza, że musimy zwiększyć kwotę zbiórki o cenę lotu! 

czytamy na portalu siepomaga.pl

Walka trwa, Szymon musi jak najszybciej przejść operację i tutaj nadzieja w ludziach o wielkich sercach, pomóc może każdy. Przypominamy,  że zbiórka pieniędzy odbywa się na portalu siepomaga.pl, tam też znajduje się cała historia chłopca.  
Ci, którzy chcą wesprzeć tą nierówną walkę mogą skontaktować się również z rodzicami Szymona Sternika lub Fundacją Bo w Nas Jest Moc. W mediach społecznościowych prowadzone są licytacje charytatywne na rzecz chłopca. 

[Zobacz również] Wszyscy, razem nie pozwólmy aby serce Szymusia przestało bić 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe