BWA 25 lat później

  • 12.12.2020, 14:49
  • Agnieszka Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Niech nasza wystawa będzie hołdem, jaki składamy Dyrektorowi Tadeuszowi Majowi w rocznicę jego śmierci i 25 rocznicę istnienia Galerii BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim, której był założycielem. Mimo iż miał wielu przeciwników, dopiął swego i dzięki niemu możemy dziś świętować ten piękny jubileusz. Chcielibyśmy naszą wystawą upamiętnić i utrwalić pamięć o tym wybitnym, charyzmatycznym człowieku, którego tak bardzo brakuje zarówno nam, jak i w świecie sztuki.

- mówi Agnieszka Słodkowska, kurator wystawy "25 lat później", która od piątku będzie wypełniała przestrzeń BWA.  [zobacz wideo]

 Z powodu trwającej pandemii wernisaż wystawy nie moęe odbyć sie w zaplanowanym na 4 grudnia terminie. Wystawa zostanie pokazana w przestrzeni internetowej i w telewizji.  

 

enlightenedWięcej nformacji o wystawie: http://www.bwa.ostrowiec.pl/25-lat-pozniej/

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe