Krzemienny Krąg dofinansuje obsługę księgową. Trwa nabór wniosków

  • 02.12.2020, 11:55
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Organizacje pozarządowe, grupy inicjatywne, stowarzyszenia do 14 grudnia mogą składać wnioski w konkursie mikrograntów z Kielecko-Ostrowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. W ramach tego projektu mogą być sfinansowane różnorodne zakupy i przedsięwzięcia, wszystko zależy od pomysłowości wnioskodawcy.  Konkurs skierowany jest do podmiotów ekonomii społecznej z powiatów: kieleckiego, koneckiego, skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego i z miasta Kielce.  Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” ma do rozdysponowania 75 tysięcy złotych.
Stowarzyszenie LGD „Krzemienny Krąg” w ramach Kielecko-Ostrowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzi również nabór wniosków na dofinansowania do prowadzenia księgowości podmiotów ekonomii społecznej oraz grup inicjatywnych. Obsługa księgowa jest ważna, a najwięcej trudności sprawia właśnie osobom, które rozpoczynają swoją działalność społeczną. Grupy inicjatywne, organizacje pozarządowe i podmioty ekonomii społecznej w ramach tego konkursu mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 90% przez okres 12 miesięcy, a przez następne 12 miesięcy - 80%.

Wnioski, formularze, regulaminy i wszystkie informacje na temat tego konkursu dostępne są na stronie internetowej Krzemiennego Kręgu jak i KOOWES.

Termin składania dokumentów upływa14 grudnia, o godzinie 16:00. Formularze należy złożyć osobiście w siedzibie stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” w Bałtowie, drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną bądź kurierem. W przypadku pytań, swoją pomoc świadczą doradcy Kielecko-Ostrowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe