Wszyscy, razem nie pozwólmy aby serce Szymusia przestało bić

  • 01.12.2020, 14:30
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy miasta i powiatu ostrowieckiego wspólnie walczą o to, aby serce Szymusia Sternika nie przestało bić. U chłopca zdiagnozowano śmiertelną wadę serca - Mnogie VSD niekorzystnie zlokalizowane. jedynym ratunkiem dla Szymka jest jest operacja w Genewie, której koszt to około 750 tysięcy złotych. 

Z sercem podziurawionym jak sito nasze dziecko nie ma szans na przeżycie… Pozostawienie Szymka bez operacji to dla niego wyrok śmierci! Lekarze z Genewy są gotowi zoperować Szymka już w styczniu! Zatem do końca tego roku musimy zapłacić olbrzymią cenę za życie… Jako rodzice zrobimy wszystko, żeby ratować naszego synka, ocalić bicie serduszka, które tak bardzo kochamy. Prosimy, pomóż nam zdążyć z ratunkiem!

-apelują rodzice Szymona Sternika

Sposobów na pomaganie jest wiele, w gminie Ćmielów, na Rynku przy Domu Kultury stanął kosz na nakrętki w kształcie serca, którego pracownicy Urzędu Gminy nie nadążają opróżniać. W sumie zebrano już 40, 120 litrowych worków z nakrętkami, które zostaną sprzedane a fundusze wesprą zbiórkę na operacje Szymona Sternika.
Razem mamy ogromne możliwości liczy się każda złotówka. Od początku internetowej zbiórki na portalu siepomaga.pl udało się zebrać już ponad 460 tysięcy złotych. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pomaga
Pomaga 01.12.2020, 21:24
Pomagamy. wystarczy aby każdy wpłacił chociaż 10złotych

Pozostałe